Südametu inimese poolt hüljatud väikeloomad on võimalik endale võtta

IMG_0804Täna jättis südametu inimene üheksa puuritäit loomi õue maha külmetama. 7. veebruaril kell 15.26 sai politsei teate, et Paljassaares lagunevasse majja tõi tuvastamata isik sõiduautoga üheksa puuritäit erinevaid väikeloomi. Tegu pealt näinud valvur helistas häirekeskusesse. Kohapeale saabus politsei, kes loomad autosse sooja tõstis ja nad turvalisse kohta toimetas.

Esialgsetel andmetel oli puurides 7 papagoid, kellest üks suri, samuti 9 merisiga, 4 kääbushamstrit, 1 hamster, 2 deegut ja 4 rotti. Tallinna Keskonnaamet toimetab loomad homme, esmaspäeval, arstlikule läbivaatusele ja seejärel hoiukodudesse oma uusi omanikke ootama.

PPA pressiesindaja Helen Uldrich sõnas, et hetkel tegeleb politsei asjaolude uurimisega. Juuhtunu asjaolude väljaselgitamiseks on politsei alustanud kriminaalmenetlust paragrahv 264 alusel, mis käsitleb loomade julma kohtlemist.

Samuti leiti täna Tallinna Linnahalli juurest puuriga maha jäetud kolm tšintšiljat, kellest saad täpsemalt lugeda SIIT.

Kõik kes soovivad loomadele kodu pakkuda võtke ühendust Eesti Loomakaitse Seltsiga info@loomakaitse.ee

Viide: http://krimi24.ee/fotod-sudametu-inimene-jattis-9-puuritait-loomi-lagunenud-majja-maha/

About ÕIGUSNÕU

KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine ning dokumentide koostamine. Eesmärk KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine. Eesmärgiks on aidata inimestel lahendada probleeme ning küsimusi võimalikult lihtsalt, soodsalt & kiiresti olles seejuures pühendunud ning professionaalne ning vajadusel kaasata lisa spetsialiste. Kirjeldus Õigusnõu aitab teid erinevate õigusalaste probleemide korral ja seda ka veebivahendusel. Püüame jõuda alati ja ennekõike kohtuvälisele lahendile, kompromissile, kokkuleppele. Nõustame ja esindame ka mitmpeoolsete vaidluste korral üheaegselt (nt lahutav paar, perekond või lepingu pooled saavad ühest õigusnõu). Kohtusse dokumentide koostamine ja esitamine on meie kaudu soodsam ja kiirem. Aitame Teid ka läbi e-kanalite ning selle võrra on protsess kiirem ja odavam ning riigilõiv väiksem. Nõustame ja aitame Teid erinevates õigusvaldkondades ning kiirmenetluses. Tegutseme peamiselt perekonnaõiguses (abieluvaralepingud, lahutusasjad, abieluvara jagamised, elatise ja lapse hooldusõiguse probleemid ja muud laste õiguste alased küsimused). Määrame hinna vastavalt asja keerukusele ja tööajakulule, kuid jääme soodsamateks turul. Me ei võta koostatud lehekülgede maksumust jms, vaid mõistame mõistliku hinna sõltuvalt asjast. Esmane asja läbi vaatamine on TASUTA. Saatke julgelt oma küsimus või probleem e-mailile lawconsult@lawconsult.ee. Tagame Teie privaatsuse ning konfidentsiaalsuse. Vaata autori ÕIGUSNÕU postitusi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: