Kooseluseadus kehtetuks?

same-sex-marriage-equality

 

 

 

 

 

 

Riigikogu õiguskomisjon arutab teisipäeval kaheteistkümne opositsioonisaadiku algatatud eelnõu, mis muudaks palju eriarvamusi tekitanud kooseluseaduse kehtetuks.

Eelnõu algataja Jaanus Karilaiu sõnul loodab ta tänasel komisjoni istungil IRL-i esindajate meelekindlusele, sest suure tõenäosusega sõltub just nende häälest, kas kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise seadus leiab toetust või mitte, teatas riigikogu pressiesindaja BNS-ile.

“Täna otsustatakse õiguskomisjonis, kas kooseluseaduse kehtetuks tunnistamine leiab parlamendis toetust või mitte. See sõltub aga suuresti IRL-i esindajatest. Kui nemad toetavad kaheteistkümne EKRE ja Keskerakonna saadiku poolt ühiselt algatatud kooseluseaduse kehtetuks tunnistamist, siis on peatselt see ühiskonda lõhestav pseudoprobleem poliitilisest päevakorrast maas. Sisuliselt on tegemist tõehetkega IRL-i jaoks. Täna näeme, kas IRL murtakse Partsi nimel maha või suudavad nad jääda rahvaga ühtseks,” sõnas kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise eelnõu algataja Jaanus Karilaid.

“Seni on parlamendi koridorides jäänud mulje, et antud küsimuses on meil IRL-iga väga hea üksteisemõistmine. Ma loodan, et see jätkub ka tänasel komisjoni istungil ning kooseluseaduse tühistamise eelnõu saadetakse saali komisjonipoolse toetusega. Isamaa ja Res Publica Liidul on aeg näidata, et nad seisavad enda valijate eest,” rääkis Karilaid

Õiguskomisjoni istung algab teisipäeval kell 14 ja kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise eelnõu on päevakorras neljanda punktina.

Viide: http://www.pealinn.ee/pere-ja-kodu/riigikogu-oiguskomisjon-arutab-kooseluseaduse-kehtetuks-tunnistamist-n162472

About ÕIGUSNÕU

KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine ning dokumentide koostamine. Eesmärk KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine. Eesmärgiks on aidata inimestel lahendada probleeme ning küsimusi võimalikult lihtsalt, soodsalt & kiiresti olles seejuures pühendunud ning professionaalne ning vajadusel kaasata lisa spetsialiste. Kirjeldus Õigusnõu aitab teid erinevate õigusalaste probleemide korral ja seda ka veebivahendusel. Püüame jõuda alati ja ennekõike kohtuvälisele lahendile, kompromissile, kokkuleppele. Nõustame ja esindame ka mitmpeoolsete vaidluste korral üheaegselt (nt lahutav paar, perekond või lepingu pooled saavad ühest õigusnõu). Kohtusse dokumentide koostamine ja esitamine on meie kaudu soodsam ja kiirem. Aitame Teid ka läbi e-kanalite ning selle võrra on protsess kiirem ja odavam ning riigilõiv väiksem. Nõustame ja aitame Teid erinevates õigusvaldkondades ning kiirmenetluses. Tegutseme peamiselt perekonnaõiguses (abieluvaralepingud, lahutusasjad, abieluvara jagamised, elatise ja lapse hooldusõiguse probleemid ja muud laste õiguste alased küsimused). Määrame hinna vastavalt asja keerukusele ja tööajakulule, kuid jääme soodsamateks turul. Me ei võta koostatud lehekülgede maksumust jms, vaid mõistame mõistliku hinna sõltuvalt asjast. Esmane asja läbi vaatamine on TASUTA. Saatke julgelt oma küsimus või probleem e-mailile lawconsult@lawconsult.ee. Tagame Teie privaatsuse ning konfidentsiaalsuse. Vaata autori ÕIGUSNÕU postitusi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: