Saadaval juristi praktika- ja töökoht

Praktika kirjeldus

Eesmärgiks on aidata lahendada inimeste õigusalased ja vahel ka muid probleeme ning küsimusi võimalikult lihtsalt, soodsalt ja kiiresti olles seejuures pühendunud ning professionaalne ning vajadusel kaasata lisa spetsialiste.

Juristi ja juristi abi soovituslik oskus on tunda enesemotiveerimise tehnikaid ning olla kõrgelt fokusseeritud, kuna juristina oleneb su töö kvaliteet eelkõige Sinust endast.

Büroo pakub Teile reklaami, oma brändi ning seeläbi potentsiaalseid kliente, kelle kaasused loovad Teile juristide juhendamisel arenguvõimalusi ning mitmekülgsust, mis omakorda tagab väga hea õiguspraktika. Võimalust spetsialiseeruda venekeelsete klientide nõustamisele või konkreetsele õigusvaldkonnale. Pakume kasutuseks mugavat kontoripinda ja –tehnikat Tallinnas kesklinnast 5 min sõidu kaugusel ning paindlikku tööaega. Juhendame Teid asjalikuks ja teadlikuks juristiks või juristi abiks.

• Suurepärane eesti keele oskus
• Hea vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
• Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon õigusteaduses (võib olla omandamisel) / Juristi abil bakalaureuse kraad või kõrgrakenduslik (vähemalt omandamisel).
• Väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendus- ja argumenteerimisoskus
• Väga hea analüüsivõime
• Suur enesearenduse ning – motiveerituse tahe
• Usaldusväärsus
• Pingetaluvus, täpsus
Kasuks tuleb võõrkeelte oskus, suurepärane vene keele oskus ning B-kategooria juhiluba koos auto kasutamise võimalusega.

Õigusbüroo ÕIGUSNÕU juristi ja juristi abi ülesandeks on olla ettevõtte juhile ja juristidele igakülgselt nende töös toeks ja abiks. Täpsemalt: juriidiliste aruannete jm õigusalaste dokumentide koostamine, juriidilisi seisukohti kokkuvõtvate dokumentide ettevalmistamine, dokumentide juriidilise õigsuse ja vigade kontroll ning juristile ettevalmistamine, klientidele neid huvitavates juriidilistes küsimustes vajalike materjalide ettevalmistamine, nõustamine, õigusabikulude arvestuse koostamine, kliendibaasi laiendamine ja hoidmine ning selleks vajalike toimingute tegemine, kontori varude, tulude ja kulude arvestus, müügiarvete arvestus, tööks vajalike dokumentide säilitamine ja kronoloogiline arhiveerimine ja muud töö iseloomust tulenevad ülesanded.

About ÕIGUSNÕU

KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine ning dokumentide koostamine. Eesmärk KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine. Eesmärgiks on aidata inimestel lahendada probleeme ning küsimusi võimalikult lihtsalt, soodsalt & kiiresti olles seejuures pühendunud ning professionaalne ning vajadusel kaasata lisa spetsialiste. Kirjeldus Õigusnõu aitab teid erinevate õigusalaste probleemide korral ja seda ka veebivahendusel. Püüame jõuda alati ja ennekõike kohtuvälisele lahendile, kompromissile, kokkuleppele. Nõustame ja esindame ka mitmpeoolsete vaidluste korral üheaegselt (nt lahutav paar, perekond või lepingu pooled saavad ühest õigusnõu). Kohtusse dokumentide koostamine ja esitamine on meie kaudu soodsam ja kiirem. Aitame Teid ka läbi e-kanalite ning selle võrra on protsess kiirem ja odavam ning riigilõiv väiksem. Nõustame ja aitame Teid erinevates õigusvaldkondades ning kiirmenetluses. Tegutseme peamiselt perekonnaõiguses (abieluvaralepingud, lahutusasjad, abieluvara jagamised, elatise ja lapse hooldusõiguse probleemid ja muud laste õiguste alased küsimused). Määrame hinna vastavalt asja keerukusele ja tööajakulule, kuid jääme soodsamateks turul. Me ei võta koostatud lehekülgede maksumust jms, vaid mõistame mõistliku hinna sõltuvalt asjast. Esmane asja läbi vaatamine on TASUTA. Saatke julgelt oma küsimus või probleem e-mailile lawconsult@lawconsult.ee. Tagame Teie privaatsuse ning konfidentsiaalsuse. Vaata autori ÕIGUSNÕU postitusi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: