Lugupeetud ETTEVÕTTE esindaja- TSD korda

Füüsilise isiku tuludeklaratsikiirlaenooni esitamisega 2017. aasta veebruarist avaneb madalapalgalisel täistööajaga töötajal õigus saada toetust tema 2016. aastal tasutud tulumaksu ulatuses. Tagasimakse arvestamisel on olulised Teie poolt esitatud deklaratsiooni vorm TSD lisal 1 deklareeritud andmed ja nende korrektsus.

Palume kontrollida ja vajadusel parandada Teie juures osalise tööajaga töötavate inimeste tööaja määrad 2016. aasta jaanuari- kuni septembrikuu vormi TSD lisal 1. Tööaja määr näidatakse vormi TSD lisa 1 koodil 1040.

Rohkem infot tööaja määra deklareerimise kohta leiate Maksu- ja Tolliametil kodulehelt „Muudatused TSD täitmises alates 01.01.2016“.

Täname, kui olete deklaratsiooni õigesti täitnud! Sel juhul jätke see teade tähelepanuta.Küsimuste korral aitab meie klienditugi telefonil 880 0812 või meilil jurisik@emta.ee.

Lugupidamisega

Maksu- ja Tolliamet

 

About ÕIGUSNÕU

KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine ning dokumentide koostamine. Eesmärk KOGU ÕIGUSNÕU JA -ABI TOOLILT TÕUSMATA! Mõistliku ressursikuluga õigusnõu & kompromisside, kokkulepete sõlmimine & kohtus ning mujal esindamine. Eesmärgiks on aidata inimestel lahendada probleeme ning küsimusi võimalikult lihtsalt, soodsalt & kiiresti olles seejuures pühendunud ning professionaalne ning vajadusel kaasata lisa spetsialiste. Kirjeldus Õigusnõu aitab teid erinevate õigusalaste probleemide korral ja seda ka veebivahendusel. Püüame jõuda alati ja ennekõike kohtuvälisele lahendile, kompromissile, kokkuleppele. Nõustame ja esindame ka mitmpeoolsete vaidluste korral üheaegselt (nt lahutav paar, perekond või lepingu pooled saavad ühest õigusnõu). Kohtusse dokumentide koostamine ja esitamine on meie kaudu soodsam ja kiirem. Aitame Teid ka läbi e-kanalite ning selle võrra on protsess kiirem ja odavam ning riigilõiv väiksem. Nõustame ja aitame Teid erinevates õigusvaldkondades ning kiirmenetluses. Tegutseme peamiselt perekonnaõiguses (abieluvaralepingud, lahutusasjad, abieluvara jagamised, elatise ja lapse hooldusõiguse probleemid ja muud laste õiguste alased küsimused). Määrame hinna vastavalt asja keerukusele ja tööajakulule, kuid jääme soodsamateks turul. Me ei võta koostatud lehekülgede maksumust jms, vaid mõistame mõistliku hinna sõltuvalt asjast. Esmane asja läbi vaatamine on TASUTA. Saatke julgelt oma küsimus või probleem e-mailile lawconsult@lawconsult.ee. Tagame Teie privaatsuse ning konfidentsiaalsuse. Vaata autori ÕIGUSNÕU postitusi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: