Meist

ÕIGUSNÕU hoiab Teid kursis viimaste õigusuudistega, huvitavate kohtukaasustega, lisab nõuandeid, soovitusi, vajalikke meelespeasid jne. Ühesõnaga, meid jälgides teate ka õigusmaastikul toimuvast.

ÕIGUSNÕU ÕIGUSBÜROO poole saate pöörduda erinevate õigusalaste ja veidi vähem õigusalaste probleemide korral. ja seda ka veebivahendusel. Leiame lahenduse!

Peamiselt oleme spetsialiseeritud küll perekonna- ja lasteõigustele ja seda  juba missioonitundest antud valdkonnas, kuid ka teised ülesanded saavad täidetud.

ÕIGUSNÕU Õigusbüroo aitab teid erinevate õigusalaste probleemide korral ja seda ka veebivahendusel.

Püüame jõuda alati ja ennekõike kohtuvälisele lahendile, kompromissile, kokkuleppele.

Nõustame ja esindame ka mitmpeoolsete vaidluste korral üheaegselt. (nt lahutav paar, perekond või lepingu pooled saavad ühest õigusnõu).

Kohtusse dokumentide koostamine ja esitamine on meie kaudu soodsam ja kiirem. Aitame Teid läbi e-kanalite ning selle võrra on protsess kiirem ja odavam. Nõustame ja aitame Teid erinevates õigusvaldkondades ning maksekäsu kiirmenetluses.

Oleme spetsialiseerunud peamiselt perekonnaõigusele (abieluvaralepingud, lahutusasjad, abieluvara jagamised, elatise ja lapse hooldusõiguse probleemid ja muud laste õiguste alased küsimused).

Kuulume justiitsministeeriumi lähisuhte vägivalla vastasesse võrgustikku ning Juristide Liitu.

Õigusnõu_2_1Kuid, kui Teil pole täna juriidilist probleemi, siis meie blogi võite ikka jälgida, et asjadest teadlik olla ning vajadusel ka meie poole abi ja nõu saamiseks pöörduda.

Õiglust ja õigusrahu soovib ÕIGUSNÕU 🙂

Saatke julgelt oma küsimus või probleem e-mailile lawconsult@lawconsult.ee. Tagame Teie privaatsuse ning konfidentsiaalsuse


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: